← Çözüm merkezine geri dön
Size en uygun çözümler için.
Size en uygun çözümler ve daha detaylı bilgi için tıklayın..

Fiyat ve Ürün İletişimi

Ürün bilgilerini her zaman raftan edinebilirsiniz.

HL Display, 1975’ten beri perakende sektörüne raf profili tedarik ediyor. Yılların verdiği tecrübeyle, edindiğimiz benzersiz bilgiler, geniş ve kaliteli ürün yelpazemiz ile piyasadaki neredeyse her mağaza sistemi için raf profilleri ürettik. Bugün, perakende mağazaları için her çeşit rafa uygun, 400’den fazla farklı profilden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Raf profili konseptlerimizden CosmeLine, özellikle eczaneler ve güzellik mağazaları için; SlimLine ise sık yerleştirilmiş raflarda ürün ve etiketlerin eşleşmesini sağlamak için kullanılan düşük maliyetli sistemlerdir.

—Çok Fonksiyonlu Sistem 

Çok fonksiyonlu taşıyıcı profili

Özel tasarım ve yüksek kalite hissi

CosmeLine, fiyat bilgisini ürün kategori bölümleriyle birleştiren ilk sistemdir. Her türlü marka tanıtımında bu ürünü kullanabilirsiniz. CosmeLine sayesinde alanınızın çoğunu ürünlerinize ayırmanın keyfini çıkarın.Rafın altında yer alan profili ve ürünleri aydınlatmak için bir Ad’Lite LED çubuğu takın.

Mükemmel iletişim olanakları 

CosmeLine taşıyıcı profili, farklı mağaza konseptleri için isteğe bağlı bir ray sistemine sahiptir. Bir Gripper (tutucu), broşürlük ve bölücü gibi aksesuarların kolayca yönetilmesini sağlar. Ayrı olan ön şeffaf profili kullandığınız zaman, fiyatı ürünün üstünde veya alt kısmında gösterebilirsiniz

Müşterileri mağazada yönlendirmek ve satın almalarında etkili olmak için CosmeLine kullanın!

Profil Aydınlatma

Işığın, mağaza içi iletişimde önemli bir rol oynadığı yaygın olarak biliniyor. Cosmoline, Ad’Lite LED çubuğunun kolay takılabilmesi için bir parça ile birlikte gelir. Düşük enerji tüketimi ve düşük sıcaklık ile yüksek parlaklık ve yüksek verim sağlayacağınız çok kullanışlı bir üründür.  Işığınızı hem Ad’Lite, hem de CosmeLine ile tasarlayın.

CosmeLine’ nin Faydaları:

Mükemmel bir parlak görünüm sunar.

Ürün kategorilerini, fiyat bilgisi ve ürün tanıtımıyla birleştirir.

Profili aydınlatabilme imkânı sağlar.

Çok Fonksiyonlu sistem hakkında detaylı bilgi için lütfen broşürümüzü indirin

Size en uygun çözümler ve daha detaylı bilgi için siparis@hmkas.com

—Slimline Ultra

Esl İçin En Uygun Çözümler

Raflarınızı üst düzey fiyatlandırma çözümü ile yenileyin!

Slimline Ultra, elektronik raf etiketlerinde modern bir profil isteyen müşteriler için mükemmel bir seçimdir. İnce tasarımıyla rafta düzgün bir görünüm sağlar. Profil; fiyat, ürün ve kampanya bilgileri için kağıt ve elektronik etiketlerle uyumlu bir şekilde kullanılabilen esnek bir çözüm sunar.

Her zaman rahatça okunabilir!

Profil, iki farklı açıdan da açık bir şekilde okunabilir. Slimline Ultra, kapalı ve açık pozisyonuyla etiketlerin her zaman daha iyi okunabilmesini sağlar. Alt raflardaki etiketlerin okunabilmesi için etiketlerin yukarı doğru açılı olması gerekir. Slimline Ultra ile profil açısını, her rafta fiyat bilgileri rahatça okunabilecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Tüm aksesuar çeşitleri

Slimline Ultra, mağaza içi iletişimi kolaylaştırmak için çeşitli aksesuarlarla birlikte gelir.

Modern görünüm, akıllı özellikler!  Slimline Ultra aydınlatma için hazır!

Slimline Ultra, perakendecinin aydınlatmayı kolaylıkla ve etkili bir şekilde kullanmasını sağlar. Led profil, extra tutucuya gerek kalmadan Slimline Ultra profilinin içine girer. Led profilin rafın kenarında yer almasından dolayı, ışık rahatlıkla içeriye doğru yol alır.

Slimline Ultra’ nın Faydaları:

Modern görünüm,

Maksimum görünürlük.

Aydınlanabilir görünüm.

Slimline Ultra hakkında detaylı bilgi için lütfen broşürümüzü indirin

Size en uygun çözümler ve daha detaylı bilgi için siparis@hmkas.com

—Bireysel Fiyatlandırma

Raf İletişim Sistemi

Fiyat ve ürün bilgilerini görünür ve okunur kılın!

Slimline, dar alanlarda fazla miktarda ürünün rafta düzgün görünebilmesi için geliştirilmiştir. Ürünlerin sık yerleştirildiği raflarda, ürünlerin rahatça bulunmasını ve sergilenmesini sağlar. Bireysel etiket tutucular dokunulduğunda kolayca düşebilir. Slimline, şık ve çekici tasarımıyla mağazanızın görünümünü güzelleştirir. Mağazanız, eski raf düzeninizle bile yeni gibi görünür.

Kalabalık Raflar İçin Alan Tasarrufu

Slimline’ nın Faydaları:

Raflarda kolay bilgi ulaşımı sağlar.

Çekici bir tasarıma sahiptir.

Fiyat, ürün veya kampanya bilgileri için esnek çözümler sunar.

Raflar arasındaki kullanılabilir alanı arttırır.

Hem kağıt hem de elektronik etiketler için kullanılabilir.

Slimline hakkında detaylı bilgi için lütfen broşürümüzü indirin

Size en uygun çözümler ve daha detaylı bilgi için siparis@hmkas.com